Prekių pristatymo ir grąžinimo sąlygos

Prekių pristatymas

Elektroninėje parduotuvėje įsigytas prekes, pasirinkus pristatymą kurjeriu, pristatome į bet kurią Lietuvos vietą per 1-3 darbo dienas po Jūsų apmokėjimo ir pinigų įskaitymo į UAB „Ra kompanija“ sąskaitą. 


Pristatymo kainos

 

Pristatymo būdas Pristatymo mokestis
Pristatymas su kurjerių tarnyba į namus 3,00 €
Atsiėmimas Omniva terminaluose 3.00 €
Atsiėmimas RZ style&fashion studijoje nemokamas
Pristatymas į Kuršių neriją 15.00 €

 

Prekių grąžinimas ir pakeitimas

Kai pirkėjas atsisako priimti nebrokuotas pristatytas prekes, jis privalo apmokėti prekės grąžinimo mums pristatymo išlaidas.

Jei turite pageidavimų ar pastabų dėl prekių  pristatymo paslaugų - prašome kreiptis tel:+37068507043 arba +37061001005 

Galite grąžinti parduotuvėje įsigytą kokybišką prekę. Jeigu prekė yra tinkamos kokybės, pagal Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.362 straipsnį pirkėjas turi teisę per 14 dienų nuo ne maisto prekių perdavimo jam (jeigu pardavėjas nėra nustatęs ilgesnio termino) pakeisti nusipirktus daiktus pirkimo ar kitoje pardavėjo nurodytoje vietoje analogiškais kitokių matmenų, formos, spalvos, modelio ar komplektiškumo daiktais, arba grąžinti daiktus pardavėjui ir atgauti už juos sumokėtą kainą.

Pirkėjo reikalavimas pakeisti daiktus tenkinamas, jeigu daiktai nebuvo naudojami, nesugadinti, išsaugotos jų vartojamosios savybės bei nepraradę prekinės išvaizdos ir pirkėjas turi įrodymus, patvirtinančius, kad jis daiktus pirko iš to pardavėjo (pvz., pirkimo-pardavimo sutartį, pirkimo kvitą (čekį), sąskaitą-faktūrą ir pan.).